Bekijk route

Heeft u een vraag, mail deze dan naar info@calamiteitenfonds.nl 

Telefoon: 010 414 68 45 (vanuit het buitenland +31 10 414 68 45)
 
Postadres:
 
Stichting Calamiteitenfonds Reizen
Postbus 4040
3006 AA ROTTERDAM
 
Bezoekadres:
 
Stichting Calamiteitenfonds Reizen
Admiraliteitskade 73
3063 ED ROTTERDAM
(de ingang wordt gedeeld met nummer 72, de intercom is rechts)

Algemene zaken:

Erik Jan Reuver
directeur
e-mail: reuver@calamiteitenfonds.nl

Carin Beckers
adjunct-directeur
e-mail: beckers@calamiteitenfonds.nl

Petra Breur
managementassistente
e-mail: breur@calamiteitenfonds.nl

Deelnemers met vragen over hun dossier kunnen terecht bij een van de relatiebeheerders:

Carin Beckers
e-mail: beckers@calamiteitenfonds.nl

Reinier Kraamwinkel
e-mail: kraamwinkel@calamiteitenfonds.nl

Cobie Hoogwerf
e-mail: hoogwerf@calamiteitenfonds.nl

Babette Wisbrun
e-mail: wisbrun@calamiteitenfonds.nl

Deelnemers en relaties met vragen over facturen en betalingen, alsmede vragen over de afrekening publieksbijdrage kunnen contact opnemen met:

Silvia Centesova
administrateur
e-mail: centesova@calamiteitenfonds.nl

Stephanie Jansen
financieel  medewerker
e-mail: jansen@calamiteitenfonds.nl

Media en overige externe instanties:

Erik Jan Reuver
directeur
e-mail: reuver@calamiteitenfonds.nl

Route:
U vindt ons bezoekadres hierboven. Onze kantoorruimte bevindt zich in het AON-gebouw (ingang 72/73 is links naast de hoofdingang van AON op 62).

Komt u met de auto? Wanneer u route-informatie wilt kunt u deze bij ons opvragen.
Informatie over betaald parkeren in Rotterdam vindt u op www.rotterdam.nl/parkeren.

Komt u met openbaar vervoer? NS-station Blaak is het dichtste bij. U kunt uiteraard ook via Rotterdam Centraal reizen. Per metro (Calandlijn, halte Oostplein), tram (lijn 21 of 24, halte Oostplein) of een taxi bereikt u ons kantoor.